تکنولوژی, گوشی موبایل

Apple iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max به رنگ بنفش ظاهر می شوند

Apple iphone 14 Pro iPhone 14

رندرهایی شبیه به هواداران از Apple iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max در رسانه های اجتماعی ظاهر شده است که هر دو دستگاه به رنگ بنفش شیک ،پوشیده شده اند. اکثر جزئیات و مشخصات آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس اخیرا فاش شده است، اگرچه هنوز در مورد اندازه نمایشگر تردید وجود دارد.

همیشه بسیاری از رندرهای مفهومی ساخته شده توسط طرفداران برای لذت بردن در طول دوره انتظار برای انتشار هر دستگاه فنی بزرگ وجود دارد. با این حال، تعداد کمی با ظاهر واقعی آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس اپل مطابقت دارند که در این تلاش های جدید توسط کاربر اینستاگرام @atuos_user نشان داده شده است. این تصاویر در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده اند و حتی به عنوان یک معامله واقعی اشتباه گرفته شده اند، که با در نظر گرفتن عرضه احتمالی سپتامبر/اکتبر برای سری آیفون 14، کمی زودرس است.

اما، به نظر می رسد که بسیاری از جزئیات مربوط به آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس قبلاً از طریق کانال های متعدد به بیرون درز کرده است، دقیقاً به مشخصات، تجهیزات دوربین، تغییرات طراحی و حتی قیمت های ادعایی. زبان آشنای طراحی آیفون اپل را می توان به وضوح در رندرهای واقعی مشاهده کرد (در زیر ببینید)، با آیفون 14 پرو با رنگ های بنفش و سفید (نور ستاره) در حالی که نسخه Max فقط به رنگ بنفش به نظر می رسد.

انتظار می‌رود آیفون 14 پرو اپل دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی، قاب آلیاژی تیتانیوم، بریدگی حفره‌ای باشد و قیمت آن از 1099 دلار آمریکا شروع می‌شود. ظاهراً آیفون 14 پرو مکس بزرگتر، که دارای قاب آلیاژ تیتانیوم و همان بریدگی صفحه نمایش است، حدود 6.78 اینچ خواهد بود و در صورت افشای اطلاعات اخیر، قیمت آن از 1199 دلار آمریکا خواهد بود. اگر آیفون های 2022 اینقدر خوب به نظر برسند، تعداد زیادی از طرفداران خوشحال اپل برای یک بار پاییز در صف خواهند ایستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.