تکنولوژی, معرفی لپ تاپ

لنوو در مقابل مک بوک

Lenovo Slim Pro9

لنوو با خط لپ‌تاپ‌های Slim Pro به‌روزرسانی شده، مک‌بوک را هدف قرار می‌دهد، Lenovo خط پیشرفته Slim Pro خود را به جمعیتی که MacBook از لحاظ تاریخی بر آن تسلط داشته است متمرکز کرده است.

امروز در «لپ‌تاپ‌های ویندوزی که برای تبدیل شدن به جایگزین مک‌بوک M2 رقابت می‌کنند»، لنوو خط جدید اسلیم خود را معرفی کرده است. مواردی که من انتظار دارم خرید آنها را به اکثر مردم توصیه کنم می‌تواند شامل یک اسلیم پرو 9i گران‌تر با گزینه‌های 14.5 و 16 اینچی نیز باشد.

من معمولاً شکایت زیادی از دستگاه های اسلیم ندارم. آنها معمولاً برخی از بهترین دستگاه‌های مصرفی ساخته شده هستند که می‌توانید تهیه کنید، اما همچنین تا حدودی غیر هیجان انگیز هستند. امسال، به نظر می‌رسد لنوو با استفاده از مجموعه‌ای از ویژگی‌ها با نام‌های فانتزی، مخاطبان حرفه‌ای خلاق (که در غیر این صورت ممکن است به سراغ مک‌بوک M2 بروند) را برای خرید آن‌‌ها تشویق می‌کند.

به عنوان مثال، مدل‌های جدید اسلیم پرو با نسخه به‌روز شده‌ای از آنچه که لنوو مجموعه «X Power» می‌نامد عرضه می‌شود. لنوو می‌گوید این نرم‌افزار با «پیش‌نمایش، رندر و صادرات نرم‌افزار بسیار سریع‌تر» و افزایش بسیار خاص 62.5 درصدی ظرفیت حرارتی نسبت به نسل‌های قبلی، سرعت ویرایش ویدیو را به‌طور قابل توجهی افزایش می‌دهد. (نسخه Lenovo جزئیاتی در مورد چگونگی دستیابی به چنین افزایش بزرگی ارائه نمی دهد.)

Slim Proهای جدید همچنین با یک مجموعه Premium” جدید عرضه می شوند، که مجموعه‌ای از ویژگی‌های سخت افزاری جدید و به روز شده طراحی شده برای بهبود تجربه کاربر است. تا آنجا که من می‌توانم بگویم این شامل چندین مورد است: از جمله کلیدهای صفحه کلید جدید 1.5 میلی متری درپوش ظرف، یک صفحه نمایش بزرگتر، یک دوربین مادون قرمز، یک شاتر حریم خصوصی، سنسور زمان پرواز و یک میکروفون چهارگانه.

در جاهای دیگر، Slim Pro 9i (که لنوو آن را «خالق بی‌نقص» می‌نامد) با پردازنده‌های Core نسل سیزدهم اینتل و تا پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 4070 در کنار نمایشگر 3.2K با فرکانس 165 هرتز عرضه می‌شود. مدل مقرون به صرفه تر Slim 7i مجهز به AMD Ryzen (با هدف «سازندگان محتوای چند وظیفه ای») تا RTX 3050 با صفحه نمایش 3K 120Hz جفت می‌شود. Slim 7i (برای «سازندگان در حال حرکت») مجهز به گرافیک یکپارچه اینتل خواهد بود.

Slim Pro 7 و Slim 7i هر دو در ماه آوریل در آمریکای شمالی عرضه می شوند و به ترتیب از 1199.99 دلار و 1179.99 دلار شروع می شوند. Slim Pro 9i در ماه می عرضه می شود. قیمت مدل های 14.5 اینچی از 1699.99 دلار و مدل های 16 اینچی از 1799.99 دلار شروع می شود.

معرفی لنوو اسلیم پرو 9

منبع

theverge.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.