تکنولوژی

۵ محصول هیجان انگیز اپل در سال ۲۰۲۲

imac اپل

پنج ماه از سال 2022 می گذرد و کنفرانس توسعه دهندگان در سراسر جهان نزدیک است و نه چندان دور پس از آن رویداد سپتامبر اپل برگزار می شود. نیمه دوم سال در حال شکل گیری هیجان انگیز است، زیرا شایعات حاکی از آن است که ما می توانیم منتظر مجموعه ای از مک ها، آیفون ها و لوازم جانبی به روز شده باشیم. در لیست زیر، پنج محصولی را که بی صبرانه منتظر به دست آوردن آنها هستیم گردآوری کرده ایم.

مک بوک ایر – مک بوک ایر بزرگترین تازه سازی خود را از سال 2010 دریافت می کند که آن را در صدر فهرست ما قرار می دهد. اپل با طراحی جدید شبیه iMac پیش می‌رود، به این معنی که انتظار می‌رود مک بوک ایر رنگ‌های جدید سرگرم‌کننده و حاشیه‌های سفید مایل به سفید و صفحه‌کلید سفید مانند iMac 24 اینچی داشته باشد. همچنین قرار است ظاهر جدیدی پیدا کند و اپل در نهایت ظاهر مخروطی را کنار گذاشته تا ظاهری ساده تر به سبک مک بوک پرو داشته باشد. انتظار می‌رود که با تکمیل به‌روزرسانی‌ها، مک بوک ایر یکی از اولین تراشه‌هایی باشد که از تراشه M2 استفاده می‌کند و در ادامه M1 قرار دارد. شایعه شده است که M2 دارای یک CPU 8 هسته ای و یک پردازنده گرافیکی 9 یا 10 هسته ای است.

macbook air 2022

مک پرو – مک پرو شاید هیجان انگیزترین محصولی باشد که در سال 2022 عرضه می شود، زیرا شاهد تکمیل انتقال اپل به سیلیکون اپل خواهد بود. پس از عرضه مک پرو، اپل دیگر به تراشه های اینتل متکی نخواهد بود و مک استودیو به ما نشان داده است که تراشه سیلیکونی اپل مک پرو چشمگیر خواهد بود. انتظار می‌رود که مک پرو دارای تراشه‌ای باشد که تا 40 هسته و پردازنده گرافیکی 128 هسته‌ای دارد که دو برابر M1 Ultra است.

macbook pro 2022 m2

آیفون 14 پرو مکس – همه مدل‌های آیفون 14 نسبت به مدل‌های آیفون 13 ارتقا خواهند یافت، اما ما 14 پرو مکس را انتخاب کردیم زیرا همه زنگ‌ها و سوت‌ها را دریافت می‌کند. این بریدگی نخواهد داشت و اپل در عوض از یک بریدگی نمایشگر دوگانه با بریدگی قرصی و بریدگی دایره ای استفاده می کند. این گوشی در رنگ‌های جدید، شامل بهبودهای دوربین و دارای تراشه سریع‌تر A16 است که در واقع برای آیفون 14 و 14 مکس عرضه نمی‌شود.

iphone 14 pro


AirPods Pro – اپل بالاخره در سال 2022 ایرپاد پرو را به روز می کند و می تواند طراحی کاملاً جدیدی داشته باشد که ساقه کوتاه پایین را از بین ببرد. اپل در حال آزمایش یک شکل گردتر و فشرده تر است. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ایرپادهای نسل بعدی از صدای Apple Lossless پشتیبانی خواهند کرد و ادغام Find My را بهبود می بخشد که به آنها امکان می دهد در صورت گم شدن، صدایی را پخش کنند.

airpods pro 2022


اپل واچ سری 8 – آخرین اما نه کم اهمیت، معرفی اپل واچ سری 8 جالب خواهد بود زیرا امسال مدل جدیدی در راه است – یک مدل مقاوم. علاوه بر اپل واچ استاندارد سری 8، شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی نسخه بادوام تری از اپل واچ است که هدف آن ورزشکاران، کوهنوردان و کسانی است که از ساعت در شرایط سخت تر استفاده می کنند. سنسور دمای بدن و تشخیص تصادف خودرو نیز از ویژگی های شایعه شده است.

اپل واچ سری 8

نظر شما در مورد لیست ما چیست؟ منتظر چه چیزی از اپل هستید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

منبع: مک رومرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.