تکنولوژی, خودروی برقی

اسپرت مفهومی تمام الکتریکی مرسدس-ای ام جی ویژن رونمایی شد

Mercedes-AMG Vision

مرسدس AMG از خودروی اسپرت مفهومی تمام الکتریکی به نام Vision AMG رونمایی کرد. این خودرو بر روی پلت فرم AMG.EA ساخته شده است که قرار است در سال 2025 عرضه شود. این وسیله نقلیه دارای یک موتور شار محوری YASA و یک باتری با کارایی بالا است که در خودروی چهاردر در پایین قرار گرفته است که فضای راحت را برای چهار نفر سرنشین فراهم می کند.

مرسدس AMG از خودروی مفهومی تمام الکتریکی Vision AMG رونمایی کرد. این خودرو بر روی پلت فرم AMG.EA ساخته خواهد شد که در حال حاضر در حال توسعه است. طراحی این خودروی اسپورت، ظاهر VISION EGXX را با نمای لوکس‌تر بهبود می‌بخشد.

شیشه‌های جانبی و عقب هر دو نقره‌ای رنگ‌آمیزی شده‌اند تا با بدنه خودرو مطابقت داشته باشند و آنچه مرسدس بنز آن را «تصویر مجسمه‌ای یکپارچه» توصیف می‌کند. این خودرو دارای ویژگی های طراحی بسیاری برای بهینه سازی آیرودینامیکی است.

Mercedes-AMG Vision

قطعات کاملاً جدیدی از جمله باتری اختصاصی ولتاژ بالا و فناوری درایو “انقلابی” در آن استفاده شده است. Vision AMG توسط یک Axial Flux Motor که توسط شرکت تابعه مرسدس YASA توسعه داده شده است به حرکت درخواهد آمد. این شرکت ادعا می کند که این موتور قدرتمندتر و سبک تر از موتورهای شار شعاعی است که در حال حاضر در خودروهای الکتریکی مرسدس بنز استفاده می شود.

چراغ های جلوی Vision AMG از سه عنصر LED به شکل ستاره مرسدس تشکیل شده و از طریق یک نوار افقی به هم متصل می شوند. می‌توانید انیمیشن‌های مختلفی مانند امضای خوش‌آمدگویی را در نوار نوری نمایش دهید.

در عقب چراغ‌های گرد از سه حلقه LED در لوله‌های استوانه‌ای تشکیل شده‌اند و خودرو دارای چرخ‌های 22 اینچی با روکش‌های هوا است. بسته باتری در این خودروی اسپورت چهار در به طور قابل توجهی پایین تر از EQS است و فضای زیادی را برای چهار سرنشین فراهم می کند.

AMG.EA یکی از سه پلتفرم EV خواهد بود که مرسدس قصد دارد در سال 2025 راه اندازی کند، با MB.EA برای وسایل نقلیه متوسط ​​تا بزرگ و Van.EA برای وسایل نقلیه تجاری. این پلتفرم‌ها به شرکت کمک می‌کنند تا به هدف خود برای داشتن خط تولید تمام الکتریکی در بازارهای خاص تا سال 2030 دست یابد.

Mercedes-AMG Vision

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.