تکنولوژی, ویندوز 11

فایل اکسپلورر به‌روزرسانی‌شده ویندوز 11

windows 11 file explorer

فایل اکسپلورر به‌روزرسانی‌شده ویندوز 11برگه‌ها، موارد دلخواه و یک صفحه اصلی جدید دریافت می‌کند.

مایکروسافت به زودی برگه‌ها را به File Explorer در ویندوز 11 می‌آورد، همراه با طراحی تازه‌ای که دسترسی سریع به پوشه‌ها یا یافتن فایل‌های دلخواه را آسان‌تر می‌کند. ویژگی تب های بسیار درخواستی اولین بار در نسخه های آزمایشی ویندوز 11 در ماه گذشته مشاهده شد و اکنون مایکروسافت آن را در یک رویداد کاری ترکیبی برای ویندوز 11 امروز رسمی می کند.

طرح به روز شده فایل اکسپلورر شامل برگه هایی برای پیمایش چندین پوشه در یک پنجره واحد و امکان جابجایی برگه ها در اطراف است. مایکروسافت ابتدا آزمایش تب‌ها را در برنامه‌های ویندوز 10 تحت قابلیتی به نام Sets آغاز کرد. این شامل پشتیبانی از تب‌های داخل فایل اکسپلورر بود، اما مایکروسافت در نهایت پروژه را لغو کرد و هرگز آن را برای کاربران ویندوز 10 ارسال نکرد.

مایکروسافت همچنین یک صفحه اصلی File Explorer جدید اضافه می‌کند که شامل پوشه‌های معمولی دسترسی سریع، اسناد اخیر و یک گزینه دلخواه جدید است. به زودی می توانید روی یک فایل کلیک راست کنید تا آن را به موارد دلخواه اضافه کنید و در صفحه اصلی File Explorer پین شده ظاهر می شود. حتی گزینه های اشتراک گذاری بهبود یافته ای برای فایل ها وجود دارد، با یک گفتگوی اشتراک گذاری به روز شده که به شما امکان می دهد آنها را به مخاطبین یا برنامه های اخیر مانند Teams، Outlook و OneDrive ارسال کنید.

windows-11-file-explorer

با این حال، مشخص نیست که چه زمانی این فایل اکسپلورر به روز شده را خواهیم دید. مایکروسافت به سادگی آن را به عنوان بخشی از تعدادی از بهبودهای ویندوز 11 که در راه است به نمایش می گذارد و این شرکت هنوز به تاریخ انتشار متعهد نشده است. مانند بسیاری از ویژگی‌های جدید ویندوز 11 مایکروسافت، فایل اکسپلورر تازه‌سازی شده می‌تواند در یک به‌روزرسانی ماهانه به سیستم عامل برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.